Oferta – Millers Oils

slide1

 

Firmy Millers Oil nikomu nie trzeba przedstawiać. Na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1887 roku. Ich hasło „Jedno jest pewne – wszystko stale się rozwija” jest nam bardzo bliskie. Lepsze osiągi, większa wydajność, redukcja kosztów – nikt nie rozumie tego lepiej niż Millers Oils.
millers-oils-cfs-10w50-nt-1l-motorsport

Dlaczego w sklepie modified.pl znajdziecie oleje Millers Oils?

W porównaniu do innych firm w przemyśle olejowym, dużo szybciej wykorzystują najnowsze osiągnięcia naukowe. Również szybciej adaptują nowe technologie, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom produkty najlepszej jakości.

W efekcie otrzymujemy nieprawdopodobnie szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, którym możesz w pełni zaufać, i od których możesz oczekiwać większej ochrony i osiągów nawet w ekstremalnych warunkach, gdziekolwiek je zastosujesz.

Jako pierwsi wyprodukowali i wprowadzili na rynek olej dedykowany tylko do silników wysokoprężnych, co zostało docenione przez magazyn Diesel Car.

Specjalistyczne produkty Millers Oils są ciągle testowane w najbardziej wymagających dyscyplinach motorsportu.

FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 2015 -WRC Rally Argentina (ARG) -  WRC 17/04/2015 to 19/04/2015 - PHOTO :  @World

FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 2015 -WRC Rally Argentina (ARG) – WRC 17/04/2015 to 19/04/2015 – PHOTO : @World

We wszystkich w pełni syntetycznych olejach Millers Oils Motorsport zastosowano formułę składającą się z kombinacji 3 estrów syntetycznych wraz z wysokiej jakości dodatkami oraz modyfikatorami tarcia , aby zapewnić maksymalne osiągi i minimalne zużycie.

millers-oils-cfs-0w30-nt-1l-motorsportWysoka zawartość estrów redukuje liczbę polimerów, oraz powoduje, że olej ma lepsze parametry ochronne odpowiadające za ścinanie, oraz zachowuje swoją lepkość przez dłuższy czas.

Wszystkie oleje silnikowe Millers Oils serii Motorsport zawierają optymalną ilość ZDDP, co oznacza, że mogą być stosowane w silnikach

W naszej ofercie znajdziecie w pełni syntetyczne wyczynowe oleje z 2 liniii:
1) NANODRIVE TRIPLE ESTER.

Stosowane w silnikach wyczynowych wymagających oleju o obniżonym tarciu, zapewniającego maksymalną moc (np. podczas kwalifikacji), a także do seryjnych silników w samochodach używanych na torze i skrajnie ciężkich warunkach oraz jednostkach turbodoładowanych

2) TRIPLE ESTER.

Pasuje do silników samochodów używanych pod dużym obciążeniem. Idealny np. do benzynowych silników najmocniejszych Subaru, Mitsubishi, a także do silników o małych pojemnościach z – i bez – turbodoładowania . Pasuje do silników samochodów używanych do szybkiej jazdy po torze wyścigowym, w rajdowych, w wyścigach górskich, sprintach.

motorsport-header-2015-576