Zawieszenie BRZ/GT86

Wszyscy przyzwyczailiśmy się do charakterystycznego dźwięku japońskich silników wkręcanych na wysokie obroty. Nie inaczej jest z Subaru BRZ.

2016-subaru-brz

Jego 200-konny silnik uwielbia wysokie obroty. Ich szeroki zakres w połączeniu z płaskim przebiegiem momentu obrotowego i stosunkiem mocy do pojemności silnika wynoszącym 100 KM/1 litr zapewni ci wystarczająco mocy niezależnie od obrotów silnika. To więcej emocji do Twojej dyspozycji.

subaru-brz

Jakie zawieszenie wybrać?

W pełni niezależne zawieszenie wydobywa całą zwinność i szybkość reakcji, jakie ma do zaoferowania Subaru BRZ. Układ przedniego zawieszenie z kolumną MacPhersona zwiększa sztywność i poczucie bezpośredniej kontroli, a jednocześnie wzmacnia stabilność samochodu, dzięki bardzo niskiemu umiejscowieniu silnika SUBARU BOXER. Zastosowane w tylnym zawieszeniu podwójne wahacze zwiększają przyczepność opon do podłoża i skutecznie pochłaniają wstrząsy podczas jazdy, nie wpływając jednocześnie na utratę kontroli nad pojazdem. I tu pojawia się pytanie: Ruszać seryjne amortyzatory i sprężyny? Obniżać i utwardzać? To wszystko zależy w jaki sposób lubisz jeździć. Może BRZ to dla Ciebie tak zwany daily car, którym snujesz się po mieście, albo w każdej wolnej chwili wykręcasz z tego samochodu, to wszystko do czego został stworzony.

subaru_brz_drivetrain
Eibach B12 Pro-Kit

Zostało  zadedykowane wszystkich, którzy lubią czuć pewność w zakręcie.
Zawieszenia Eibach B12 Pro-Kit zostało zaprojektowane przez zespół inżynierów w taki sposób, aby maksymalne osiągi na drodze nie miały negatywnego wpływu na jakość jazdy.

B12 Pro-Kit to zaprojektowana w szczegółach kombinacja wyczynowych amortyzatorów Bilstein B6 lub B8 (w zależności od auta) i sprężyn serii Pro-Kit. W celu dalszego polepszenia osiągów do wielu zestawów dołączane są specjalnie zaprojektowane odboje wykonane z materiału cellasto.

bilstein_b12prokit

Eibach B12 Pro-Kit polepsza reakcję auta na ruchy kierownicą, zmniejsza niechciany efekt nadsterowności i redukuje przechyły nadwozia bez negatywnego wpływu na jakość jazdy.

Charakterystyka:
nacisk na przednią oś 876 kg
nacisk na tylną oś 943 kg
obniżenie przodu 25 mm
obniżenie tyłu 20 mm

Eibach Pro-Street-S

System Pro-Street-S oferuje najlepsze, sportowe osiągi bez znaczącej utraty komfortu. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji, masz możliwość optymalnego ustawienia twardości zawieszenia, zgodnie z Twoimi indywidualnymi preferencjami.
Doświadczenie zebrane przez firmę Eibach podczas wielu lat projektowania i produkcji amortyzatorów i sprężyn wyczynowych ERS dla międzynarodowego sportu znajduje odzwierciedlenie w oferowanych zawieszeniach gwintowanych.

pro-street-sAmortyzatory Pro-Street-S powstają w technologii stali nierdzewnej, aby zagwarantować nie tylko sportowe osiągi, ale również najwyższą jakość. Aby zabezpieczyć również regulację wysokości przez wpływem korozji, w zawieszeniach stosowane są talerzyki wykonane z kompozytów poliamidu.

Połączenie tych wszystkich cech w jedno daje w efekcie produkt najwyższej, światowej jakości.

Charakterystyka:
nacisk na przednią oś 876 kg
nacisk na tylną oś 943 kg
obniżenie przodu 20-50 mm
obniżenie tyłu 25-55 mm

Bilstein B14

Niemiecka firma Bilstein jest liderem w dziedzinie produkcji zawieszeń sportowych. Zawieszenie gwintowane z serii B14 to produkt kierowany do właścicieli samochodów, którzy oczekują sportowej charakterystyki zawieszenia.

bilstein-b14-subaru-brzDo każdego opakowania producent dodaje certyfikat niemieckiej organizacji TÜV – najwyższy uznawany certyfikat jakości.

Charakterystyka:
nacisk na przednią oś 876 kg
nacisk na tylną oś 943 kg
obniżenie przodu 30-50 mm
obniżenie tyłu 30-50 mm

Dodatkowo istnieje możliwość regulacji wysokości zawieszenia w granicach 20 mm.

www.modified.pl